Čas na serveru 11:59:20

Josef Ullmann
Zimní krajina

Id: 2388

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Josef Ullmann

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem roku 1910, odborně čištěno, dekorativně adjustováno, posudek PhDr. Michaela Zachaře přiložen

zobrazeno: 3145x

Vyvolávací cena:
7 500

39 000