Čas na serveru 12:30:28

Josef Ullmann
Zimní lov

Id: 338702

Zimní lov

  •  / Zimní lov / Josef Ullmann
  •  / Zimní lov / Josef Ullmann
  •  / Zimní lov / Josef Ullmann

akvarel/papír, rozměr 27 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1800x

Vyvolávací cena:

36 001