Čas na serveru 10:48:06

Josef Ullmann
Zimní motiv

Id: 292305

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / Josef Ullmann

barevná kresba/lepenka, rozměr kresby 18 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1558x

Vyvolávací cena:

10 000