Čas na serveru 05:41:00

Josef Ullmann
Zimní motiv

Id: 325602

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 3674x

Vyvolávací cena:

25 000