Čas na serveru 05:57:50

Josef Ullmann
Zimní potok

Id: 324004

Zimní potok

  •  / Zimní potok / Josef Ullmann

olej/karton, rozměr 23 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, poškozen rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6030x

Vyvolávací cena:
3 800

35 666

Příhozy: 57