Čas na serveru 12:25:45

Josef Ullmann
Žlutý lán

Id: 313601

Žlutý lán

  •  / Žlutý lán / Josef Ullmann
  •  / Žlutý lán / Josef Ullmann
  •  / Žlutý lán / Josef Ullmann

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4751x

Vyvolávací cena:

140 000

Příhozy: 95