Čas na serveru 06:14:48

Josef Ullmann
Žlutý lán

Id: 313601

Žlutý lán

  •  / Žlutý lán / Josef Ullmann
  •  / Žlutý lán / Josef Ullmann
  •  / Žlutý lán / Josef Ullmann

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2519x

Vyvolávací cena:

35 000

2021,07-1,13,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu