Čas na serveru 05:30:07

Josef Urbánek
V zahradě

Id: 86402

V zahradě

  •  / V zahradě / Josef Urbánek
  •  / V zahradě / Josef Urbánek
  •  / V zahradě / Josef Urbánek

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole i vlevo dole, datováno, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 904x

Vyvolávací cena:

13.7.2017, 21:58:00

9.7.2017 0:27 4 000 Kč