Čas na serveru 16:25:07

Josef Váchal
Adam a Eva

Id: 491316

Adam a Eva

  •  / Adam a Eva / Josef Váchal
  •  / Adam a Eva / Josef Váchal
  •  / Adam a Eva / Josef Váchal

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5078x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 69