Čas na serveru 05:37:42

Josef Váchal
Astrální pláň

Id: 1207

Astrální pláň

  •  / Astrální pláň / Josef Váchal

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 13, vlevo dole název, paspartováno, zaskleno, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových, na trhu se nevyskytující velmi vzácný exemplář, sběratelsky mimořádná záležitost, původ listu zdokumentován na zadní straně, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 11747x

Vyvolávací cena:
15 000

270 000

Příhozy: 128