Čas na serveru 15:11:58

Josef Váchal
Kalvárie

Id: 458602

Kalvárie

  •  / Kalvárie / Josef Váchal
  •  / Kalvárie / Josef Váchal
  •  / Kalvárie / Josef Váchal
  •  / Kalvárie / Josef Váchal
  •  / Kalvárie / Josef Váchal

třináctibarevný linoryt/papír, rozměr 41,5 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 5001x

Vyvolávací cena:

24 000