Čas na serveru 02:52:03

Josef Váchal
Myšlenky o poesii od O. Březiny

Id: 996

  •  / Myšlenky o poesii od O. Březiny / Josef Váchal

dřevoryt/papír, č. tisku 4, rozměr ve výřezu 23 x 25,5 cm, signováno vpravo dole J. Váchal, datováno 1916, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav, z pozůstalosti významných teoretiků umění

zobrazeno: 3237x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 52