Čas na serveru 09:37:47

Josef Váchal
Po bouři

Id: 375403

Po bouři

  •  / Po bouři / Josef Váchal
  •  / Po bouři / Josef Váchal
  •  / Po bouři / Josef Váchal
  •  / Po bouři / Josef Váchal
  •  / Po bouři / Josef Váchal

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně včetně razítka sbírky, poškozený rám

zobrazeno: 1824x

Vyvolávací cena:

26 000