Čas na serveru 15:26:00

Josef Václav Směšný - Barnet
Akt

Id: 89201

Akt

  •  / Akt / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/karton, rozměr 65 x 45 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:

16 000