Čas na serveru 22:23:33

Josef Václav Směšný - Barnet
Akt

Id: 124608

Akt

  •  / Akt / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 52,5 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 845x

Vyvolávací cena:

13 500