Čas na serveru 16:12:59

Josef Václav Směšný - Barnet
Červená Lhota

Id: 168203

Červená Lhota

  •  / Červená Lhota / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2488x

Vyvolávací cena:

29 000