Čas na serveru 15:33:02

Josef Václav Směšný - Barnet
Cesta krajinou I.

Id: 124604

Cesta krajinou I.

  •  / Cesta krajinou I. / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, nesignováno, rozměr 57 x 85 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2268x

Vyvolávací cena:

33 005