Čas na serveru 14:52:21

Josef Václav Směšný - Barnet
Děvče ze Slušovic

Id: 124601

Děvče ze Slušovic

  •  / Děvče ze Slušovic / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 76 x 57 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 881x

Vyvolávací cena:

18 500