Čas na serveru 02:36:41

Josef Václav Směšný - Barnet
Jahody

Id: 359108

Jahody

  •  / Jahody / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/karton, rozměr 21 x 48 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně poškozený rám

zobrazeno: 962x

Vyvolávací cena:

6 100