Čas na serveru 01:41:30

Josef Václav Směšný - Barnet
Jasmín

Id: 197110

Jasmín

  •  / Jasmín / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/karton, rozměr 22 x 82 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 916x

Vyvolávací cena:

7 500