Čas na serveru 21:34:56

Josef Václav Směšný - Barnet
Jasmín

Id: 1991

Jasmín

  •  / Jasmín / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/překližka, rozměr 35 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1979, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2307x

Vyvolávací cena: