Čas na serveru 13:30:21

Josef Václav Směšný - Barnet
Karlův most

Id: 737

Karlův most

  •  / Karlův most / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno/karton, rozměr plátna 44 x 69 cm, signováno vpravo dole Jos. Směšný, drobně poškozený rám, původní stav viz foto

zobrazeno: 2521x

Vyvolávací cena:

4 300