Čas na serveru 13:12:59

Josef Václav Směšný - Barnet
Karlův most

Id: 168205

Karlův most

  •  / Karlův most / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 35 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 807x

Vyvolávací cena:

8 400