Čas na serveru 23:44:21

Josef Václav Směšný - Barnet
Klečící akt

Id: 191601

Klečící akt

  •  / Klečící akt / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 61,5 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 656x

Vyvolávací cena:

7 000