Čas na serveru 21:50:03

Josef Václav Směšný - Barnet
Kytice

Id: 124607

Kytice

  •  / Kytice / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 52 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2218x

Vyvolávací cena:

12 000