Čas na serveru 14:39:33

Josef Václav Směšný - Barnet
Mlýn na Čertovce

Id: 168206

Mlýn na Čertovce

  •  / Mlýn na Čertovce / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1759x

Vyvolávací cena:

19 000