Čas na serveru 15:18:22

Josef Václav Směšný - Barnet
Nedělní odpoledne

Id: 124602

Nedělní odpoledne

  •  / Nedělní odpoledne / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 99 x 76,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1235x

Vyvolávací cena:

40 000