Čas na serveru 15:03:00

Josef Václav Směšný - Barnet
Orientalní tanečnice

Id: 105201

Orientalní tanečnice

  •  / Orientalní tanečnice / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1512x

Vyvolávací cena:

12 500