Čas na serveru 08:25:15

Josef Václav Směšný - Barnet
Paris - Notre Dame

Id: 185013

Paris - Notre Dame

  •  / Paris - Notre Dame / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, otluky na rámu

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:

21 000