Čas na serveru 02:14:04

Josef Václav Směšný - Barnet
Podzimní krajina

Id: 385801

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně autorský popis

zobrazeno: 1750x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 58