Čas na serveru 15:25:22

Josef Václav Směšný - Barnet
Pomněnky

Id: 191603

Pomněnky

  •  / Pomněnky / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/dřevo, rozměr 33 x 20 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 996x

Vyvolávací cena:
1 800