Čas na serveru 14:02:48

Josef Václav Směšný - Barnet
Praha - náplavka

Id: 168204

Praha - náplavka

  •  / Praha - náplavka / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 843x

Vyvolávací cena:

20 000