Čas na serveru 03:56:03

Josef Václav Směšný - Barnet
Růže

Id: 168201

Růže

  •  / Růže / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/karton, rozměr 27 x 17,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1208x

Vyvolávací cena:
1 800

5 600