Čas na serveru 11:42:18

Josef Václav Směšný - Barnet
Růžová růže

Id: 191602

Růžová růže

  •  / Růžová růže / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/dřevo, rozměr 33 x 22 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1139x

Vyvolávací cena:
1 800