Čas na serveru 15:12:25

Josef Václav Směšný - Barnet
Sedící dívka

Id: 130407

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/karton/dřevo, rozměr 71 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen

zobrazeno: 855x

Vyvolávací cena:

13 000