Čas na serveru 14:29:12

Josef Václav Směšný - Barnet
Sklizeň

Id: 1011

Sklizeň

  •  / Sklizeň / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 74 cm, signováno vpravo dole J. Barnet, lehce vysušený rám, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2221x

Vyvolávací cena:
9 000

35 000