Čas na serveru 04:50:56

Josef Václav Směšný - Barnet
Slívy

Id: 168202

Slívy

  •  / Slívy / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/karton, rozměr 31 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 333x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000