Čas na serveru 22:09:20

Josef Václav Směšný - Barnet
Slunečnice

Id: 124603

Slunečnice

  •  / Slunečnice / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 101 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 706x

Vyvolávací cena:

27 000