Čas na serveru 14:33:59

Josef Václav Směšný - Barnet
Staroměstské náměstí

Id: 124612

Staroměstské náměstí

  •  / Staroměstské náměstí / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2939x

Vyvolávací cena:

24 000