Čas na serveru 23:32:32

Josef Václav Směšný - Barnet
Žně

Id: 772

Žně

  •  / Žně / Josef Václav Směšný - Barnet

olej/plátno, rozměr plátna 46 x 61 cm, signováno vpravo dole J. Směšný, obraz lehce zašpiněn, drobně odřený rám, původní stav viz foto

zobrazeno: 2859x

Vyvolávací cena:
2 800

3 800