Čas na serveru 10:48:24

Josef Vaic
Konvolut dvou kusů

Id: 1505102

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Josef Vaic

manželé Benešovi, autorský list, litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole vlastnoruční podpisy zobrazených, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2120x

Vyvolávací cena: