Čas na serveru 21:38:46

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Bašek
Zimní imprese

Id: 36803

Zimní imprese

  •  / Zimní imprese / Josef Bašek

nesignováno, olej/karton. rozměr 29 x 38 cm, vznik po roce 1910, získáno z pozůstalosti autora, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, jehož posudek může být na žádost nového majitele vypracován

zobrazeno: 797x

Vyvolávací cena:
2 800

52 105

Příhozy: 86