Čas na serveru 20:43:20

Josef Velčovský
Brána

Id: 343003

Brána

  •  / Brána / Josef Velčovský
  •  / Brána / Josef Velčovský
  •  / Brána / Josef Velčovský

malba/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,PO

zobrazeno: 1690x

Vyvolávací cena:
4 800

56 000

2022,02-1,21,21,25,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 51