Čas na serveru 22:01:35

Josef Velčovský
Brána

Id: 343003

Brána

  •  / Brána / Josef Velčovský
  •  / Brána / Josef Velčovský
  •  / Brána / Josef Velčovský

malba/plátno/dřevo, rozměr 39,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,PO

zobrazeno: 6919x

Vyvolávací cena:
4 800

86 000

Příhozy: 81