Čas na serveru 13:09:45

Josef Velčovský
Brána do Mrtvého města

Id: 83803

Brána do Mrtvého města

  •  / Brána do Mrtvého města / Josef Velčovský

akryl/plátno/překližka, rozměr 25 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1640x

Vyvolávací cena:

17 500