Čas na serveru 03:35:07

Josef Velčovský
Brány do pouště

Id: 240003

Brány do pouště

  •  / Brány do pouště / Josef Velčovský

malba/plátno/překližka, rozměr 22,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nečistoty na obraze

zobrazeno: 2706x

Vyvolávací cena:

18 000