Čas na serveru 16:10:22

Josef Velčovský
Bretaň

Id: 241504

Bretaň

  •  / Bretaň / Josef Velčovský
  •  / Bretaň / Josef Velčovský
  •  / Bretaň / Josef Velčovský

akryl/plátno, lepenka, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 3631x

Vyvolávací cena:
3 900

40 000

Účastníci: 22

Příhozy: 63