Čas na serveru 16:57:52

Josef Velčovský
Bretaň

Id: 296401

Bretaň

  •  / Bretaň / Josef Velčovský
  •  / Bretaň / Josef Velčovský
  •  / Bretaň / Josef Velčovský
  •  / Bretaň / Josef Velčovský

akryl/plátno, rozměr 92 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském rámu

zobrazeno: 7615x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 55