Čas na serveru 14:57:31

Josef Velčovský
Bretaňské ráno

Id: 72701

Bretaňské ráno

  •  / Bretaňské ráno / Josef Velčovský

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 3384x

Vyvolávací cena:

27 000