Čas na serveru 13:28:39

Josef Velčovský
Cestou k Buchlovu

Id: 255301

Cestou k Buchlovu

  •  / Cestou k Buchlovu / Josef Velčovský

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 3325x

Vyvolávací cena:
3 600

10 500

Účastníci: 19