Čas na serveru 08:56:12

Josef Velčovský
Dámské pozadí

Id: 410501

Dámské pozadí

  •  / Dámské pozadí / Josef Velčovský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 763x

Vyvolávací cena: