Čas na serveru 06:30:12

Josef Velčovský
Jaro na golfu

Id: 77701

Jaro na golfu

  •  / Jaro na golfu / Josef Velčovský

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 1213x

Vyvolávací cena:

16 000